Jessie j wlosy

Moja kuzynka szczególnie uwielbia zabawy włosami, można wciąż ją głaskać, czesać dodatkowo je upinać. Jest przy tymże naprawdę pochłonnięta, że chcąc by wszystko wyglądało idealnie potrafi jeden warkoczyk poprawiać pięć razy, za wszystkim razem ubierając na nie kokardki do włosów, lub wpina w nie zapinki. Najbardziej drodzy szkolne przedstawienia i tworzenie się do nich. Jej nowa kreacja Królowej Śmieszki była i zabawna i potrzebowała perfekcyjnej fryzury i sukni. W wczesnej kolejności mama wyplotła jej niemało warkoczyków z wpiętymi w nie wstążkami. Później ta urokliwa jedenastolatka powiedziała nie, nie i również raz nie. Dużo będę patrzała w zarządzanych włosach.... tak i się zaczęło. Pół godziny podkręcania również ich tworzenia. Wyglądała arystokratycznie jak istotna księżniczka. Ale kiedy więc gości z księżniczkami dość prędko znowu rozmyśliła się. Nie zaważając na ostatnie, że od rozpoczęcia zakładania się do widowiska upłyneło już ponad dwie godziny. Nagle.... całkowicie zmieniła pogląd, a w jej mowie brzmiało to mniej więcej tak "nieeee, nie podoba mi się, w jak nie przypominam arystokratki, co dużo jej niewolnicę". Zażyczyła sobie nową fryzurę, ułożone włosy w strukturze wypełnionego koka. Bowiem tak jak stworzyła wcześniej posiadamy obecnie wydarzenie w projektowaniu jej włosów to tym zupełnie poszło nam wyjątkowo sprawnie. Jej matka z jednej strony ja z następnej a w dwadzieścia minut były zrobione.