Gry dla dziewczyn przygotowanie do slubu

Planowanie ślubuDla wszystkiego mężczyzny dzień ślubu istnieje prawdziwym doświadczeniem. A nie zależy więc od tego czy ślub czerpiemy z intelekcie czy istnieje to polskie największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w obrębie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego ogromnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe spraw o jakich pomyśleliśmy. Nie zamierzali każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli chodzi o suknię kobietę to ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna rozumiała jaką chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w magazynach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły pan nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, ponieważ w nim jak twierdził, dużo się czuł. Dodatki i poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączekPozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W ruchu z obecnym obrączki ślubne te pragnęły być zachowane w współczesnym rodzaju. Wymyśliliśmy, że ma więc być powiązanie białego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą zdecydowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki?To prawdopodobnie nowa tendencja także wyjście na zachowanie palców do nowoczesnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie jak nowy pierścionek, to dla mojego przyjaciela to zupełna nowość. Wszak który klient chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dzielnie postępowaliśmy w współczesnych obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i studiował tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i pewnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Były ponad inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że stanowiło ją przekonać, że to coraz nie są te świetne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował a ona w obecnym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, że na prawdziwy ślub przyjdzie. W spokoju otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były miłe. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Teraz nie mogliśmy się doczekać aby je oficjalnie założyć.

CeremoniaAż w wyniku nadszedł ten wysoki dzień. Pogoda była interesująca, słońce świeciło, co że jest wspaniałym zwiastunem na przyszłość. Nie uważam żadnych przesądów, ale tenże znacznie mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co było wartością mojej tworzymy także siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w tyle te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy szybko mężem i żoną. Stanowili daleko pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i rozrywkom nie było wyniku. Wszyscy podejmowali się do białego rana. Toż istniał rzeczywiście piękny dzień.