Firma ksiegowa opinie

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i pochłaniającej godzina pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo oryginalnych odbiorców, dodaje je zawsze elastyczność i prostota obsługi. Co bardzo istotne, są one dopasowane do prawidłowych przepisów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najwyższego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do głów prowadzących pełną księgowość, jak i instytucji płacących się w organizacji księgi zysków i rozchodów czyli na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma dużą gamę funkcji niezbędnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle praktycznym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z planem nie sprawi kłopotów nawet mniej wprawnym użytkownikom.

Ten porządek w zestawieniu z różnymi daje wielu większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać własne raporty i wydruki, na jeden sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych stron z użyciem tzw. pól własnych, lub te rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa jest też realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były pokryte w momencie; ewidencja środków trwałych, a dodatkowo wartości duchowych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS i możliwość eksportu do Płatnika.