Filtr magnetyczny cennik

Filtr magnetyczny jest określony raczej do ochrony domowych i innych niewielkich przemysłowych instalacji centralnego ogrzewania i gorącej wody użytkowej, a ponadto do jakichkolwiek urządzeń zamontowanych w takich instalacjach przed zanieczyszczeniami ciałami stałymi. Przez coraz częstsze stosowanie wysokiej jakości urządzeń oraz armatury kontrolno - pomiarowej w budowach, jest konieczność filtracji wody, bo ich zdrowa i niezawodna praca warunkowana istnieje silnym stopniem czystości przepływającej wody.

Filtry magnetyczne należy tworzyć na rurociągach tak, aby kierunek przepływu wody był solidarny ze strzałką odlaną na kadłubie, a pokrywa otrzymywałaby się na części filtra. Filtry potrafią być wystawiane na rurociągach poziomych i pionowych. Filtry magnetyczne wiążą się z kadłuba, wkładu siatkowego, pokrywy, wkładu magnetycznego, uszczelek oraz elementów złącznych. Konstrukcja filtrów zapewnia wysoki efekt filtracji wody dzięki możliwości dwuetapowego oczyszczania: technicznego i magnetycznego. Filtry magnetyczne możemy zastosować w własnych instalacjach centralnego ogrzewania, podgrzewaczach przepływowych, pralkach automatycznych, zmywarkach do naczyń, instalacjach wodociągowych, które zaopatrują wszystkie urządzenia podgrzewające lub chłodzące wodę. Efekty działania filtrów magnetycznych to między innymi zapobieganie uszkodzeniom budowie i umieszczonych w niej urządzeń, zwiększenie wydajności zainstalowanych magnetyzerów, zmniejszenie kosztów eksploatacji, zmniejszenie oporów przepływu wody lub cieczy w budów. Filtry magnetyczne są wiele korzyści, kiedy na przypadek brak kosztów użytkowania, są one jeszcze praktycznie bezobsługowe. W Anglii uważa się ponad 20 milinów domów jednorodzinnych, w których większość ma założony system centralnego ogrzewania, a kraj tenże stanowi w czołówce rozwoju nowoczesnych, ekologicznych technologii, które usprawniają działanie systemów grzewczych. Na powierzchni kilku ci lat w Anglii zostało sprzedanych ponad milion filtrów magnetycznych.