Elektryczne krajalnice do warzyw

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: doskonała klasa oraz przystępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wypełniona przez polskiego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na zajęciu". Jest całkiem łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to produkt, oddany do cięcia przede wszystkim różnego rodzaju wędlin i ciała, jednak z przeznaczeniem może żyć brany również do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest bliska i niezwykle precyzyjna, a użytkowanie jej - w szerocy bezpieczne. Wszystkie punkty zostały odpowiednio zabezpieczone i przygotowane z tak trwałych, dobrych w praniu oraz konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i wymogi sanitarne. Wszystek punkt tego narzędzia, jaki ma jakąś relację z żywnością, jest przeprowadzony z wyjątków nierdzewnych.

Nie zależysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz był tegoż tematu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią produkty do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć akcesorium do tego, by znów działało "jako nowe".