Ekran dotykowy oporowy co to znaczy

GASTRO POS jest programem, który daje na bliską i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak niezwykle popularny sposób na zbytu gastronomicznym bawi się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w sztuki kelnerom a tym jednym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo przyjemnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych oraz długotrwałych szkoleń, i niezwykle prosta metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, połączona z daleką ofertą funkcji, bardzo dokładnie sprawdzi się w nie jedynie w średnim, pojedynczym lokalu, ale również w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest niezwykle elastycznym systemem, jaki osiągniemy na placu. W relacji od profilu lokalu, lub istnieje toż bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najidealniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy kiedy również zysku jaki generuje. W współzależności od miejsca, można też ustalić widok opcji tak, żeby stanowił on przystosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma dojazd do wszelkich możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do swoich potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z organizmami hotelowymi i urządzeniami do ćwiczeń specjalnych.