Dbanie o wlosy wiosna

Moja siostrzenica bardzo uwielbia zabawy włosami, można całymi dniami ją głaskać, czesać oraz je robić. Jest przy tym faktycznie zaangażowana, że potrzebując żeby wszystko wyglądało perfekcyjnie potrafi jeden warkoczyk poprawiać kilkanaście razy, za wszelkim razem przyczepiając na nie akcesoria do włosów do włosów, lub wpina w nie zapinki. Najbardziej lubi szkolne spektakle i szykowanie się do nich. Jej ta rola Ksiażniczki Żartownisi istniała natomiast oryginalna i wymagała doskonałej fryzury i stroju. W początkowej kolejności mama zaplotła jej parę warkoczyków z wpiętymi w nie wstążkami. Po chwili obecna urokliwa dziewczynka powiedziała nie, nie a znowu raz nie. Ładniej będę robiła w kręconych włosach.... no i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut podkręcania także ich pisania. Wyglądała arystokratycznie jak ważna królowa. Tylko jako zatem jest z arystokratkami dość szybko ponownie rozmyśliła się. Nie mając się spośród tym, że z początku komponowania się do gry minęło już prawie dwie godziny. Niespodziewanie.... całkowicie zmieniła koncepcję, natomiast w jej języku brzmiało to mniej dużo tak "nieeee, ja właściwie nie chcęęęę, w jak nie przypominam królewny, co wysoko jej niewolnicę". Wymyśliła sobie nową fryzurę, upięte włosy w strukturze luźnego koka. Na wesele tak jak napisałam wcześniej jesteśmy teraz wprawa w kierowaniu jej włosów więc tymże całkowicie poszło nam szczególnie szybko. Jej mama z jakiejś strony ja z różnej i w mało minut były zbudowane.

Polecam spinki do włosów firmy bubu-sklep