Dbanie o wlosy rozjasniane

Moja siostrzenica szczególnie kocha zabawy włosami, można całymi dniami ją głaskać, czesać i je upinać. Jest przy tymże oczywiście pochłonnięta, że chcąc aby wszystko wyglądało perfekcyjnie potrafi jeden warkoczyk układać sześć razy, za jakimś razem przyczepiając na nie dodatki do włosów do włosów, lub wpina w nie spinki. Bardzo ceni szkolne spektakle i stworzenie się do nich. Jej niedawna kreacja Ksiażniczki Żartownisi stara i oryginalna i musiała doskonałej fryzury i sukni. Na kontakcie mama splotła jej mało warkoczyków z wpiętymi w nie kokardkami. Wtedy ta piękna dziewczynka powiedziała nie, nie i ciągle raz nie. Daleko będę wyglądała w lokach.... no i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut podkręcania i ich modelowania. Wyglądała cudnie jak jedyna królewna. Jednak gdy zatem obcuje z księżniczkami dość szybko ponownie zmieniła zdanie. Nie zaważając na ostatnie, że z rozpoczęcia szykowania się do spektaklu minęło już mało dwie godziny. Niespodziewanie.... kompletnie zmieniła wizję, natomiast w jej mowie brzmiało to niewiele więcej tak "nieeee, nie podoba mi się, w jak nie przypominam królewny, co bardzo jej podwładną". Zażyczyła sobie nową fryzurę, upięte włosy w postaci wypełnionego koka. Bo oczywiście jak stworzyła powyżej mamy już umiejętność w upinaniu jej włosów zatem tymże jednocześnie poszło nam również szybko. Jej mama z pewnej strony ja z następnej również w dwadzieścia minut były pełne.

Polecam spinki do włosów firmy bubu-sklep