Dbanie o wlosy krecone

Moja bratanica szczególnie ubóstwia zabawy włosami, można godzinami ją głaskać, czesać dodatkowo je upinać. Jest przy tymże rzeczywiście zaangażowana, że chcąc by całość wyglądało prześlicznie potrafi jeden warkoczyk poprawiać pięć razy, za każdym razem wprowadzając na nie dodatki do włosów do włosów, lub wpina w nie zapinki. Bardzo lubi szkolne spektakle i formowanie się do nich. Jej niedawna rola Królowej Śmieszki była dodatkowo zabawna i chciałabym doskonałej fryzury i ubrania. Najpierw mama splotła jej parę warkoczyków z wpiętymi w nie wstążkami. Wtedy ta cudowna jedenastolatka powiedziała nie, nie a ciągle raz nie. Tak będę robiła w zarządzanych włosach.... no i się zaczęło. Pół godziny podkręcania i ich pisania. Wyglądała prześlicznie jak dobra królewna. Ale jako wtedy chodzi z rozpieszczonymi dziewczynkami dość szybko znowu rozmyśliła się. Nie wynosząc się z obecnym, że od rozpoczęcia robienia się do spektaklu upłyneło już około dwie godziny. Niespodziewanie.... całkowicie zmieniła idee, zaś w jej języku brzmiało to niewiele dużo tak "nieeee, ja właściwie nie chcęęęę, w jak nie przypominam księżniczki, co wysoce jej niewolnicę". Zażyczyła sobie nową fryzurę, upięte włosy w formy luźnego koka. Ponieważ oczywiście jak stworzyła wcześniej posiadamy obecnie wprawę w upinaniu jej włosów wtedy tym razem poszło nam bardzo szybko. Jej mama z jednej strony ja z innej zaś w kilkoro minut były doskonałe.

Spineczki do włosów dla dziewczynek