Czesanie wlosow wikipedia

Moja siostra bardzo lubi zabawy włosami, można całymi dniami ją głaskać, czesać oraz je zamierzać. Jest przy tymże tak zaangażowana, że chcąc żeby całość wyglądało perfekcyjnie potrafi jeden warkoczyk układać kilkanaście razy, za jakimś razem ubierając na nie kokardki do włosów, lub wpina w nie zapinki. Bardzo lubi szkolne spektakle i stworzenie się do nich. Jej nowa rola Królewny Żartownisi stara również lekka i potrzebowała idealnej fryzury i sukni. Na wstępie mama zaplotła jej kilkanaście warkoczyków z wpiętymi w nie kokardkami. Wtedy ta doskonała dziewczynka powiedziała nie, nie a dalej raz nie. Lepiej będę wyglądała w zarządzanych włosach.... tak i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut podkręcania dodatkowo ich pisania. Wyglądała przepięknie jak prawdziwa księżniczka. Jednak gdy to bywa z rozpieszczonymi dziewczynkami dość prędko znowu zmieniła zdanie. Nie czekając się spośród tym, że z rozpoczęcia komponowania się do popisu upłyneło już mało dwie godziny. Nagle.... kompletnie zmieniła idee, a w jej mowie szło to kilka nic tak "nieeee, ja tak nie chcęęęę, w niczym nie przypominam królewny, co wysoce jej niewolnicę". Zażądała sobie nową fryzurę, upięte włosy w części wypełnionego koka. Na szczęście tak jak powiedziała powyżej jesteśmy już badanie w upinaniu jej włosów toż tymże jednocześnie poszło nam najbardziej szybko. Jej mama z samej strony ja z pozostałej dodatkowo w kilka chwili były stworzone.

https://berndson.pl/

Sprawdz gdzie kupić spinki do włosów