Czesanie wlosow pomaga

Moja siostra bardzo ubóstwia zabawy włosami, można całymi dniami ją głaskać, czesać zaś je tworzyć. Jest przy tymże oczywiście zaangażowana, że chcąc aby wszystko wyglądało prześlicznie potrafi jeden warkoczyk poprawiać pięć razy, za wszystkim razem tworząc na nie akcesoria do włosów do włosów, lub wpina w nie spinki. Bardzo lubi szkolne sztuki i wytworzenie się do nich. Jej niedawna rola Królewny Żartownisi istniała dodatkowo oryginalna i wymagała idealnej fryzury i ubrania. W centralnej kolejności mama splotła jej kilkoro warkoczyków z wpiętymi w nie kokardkami. Następnie ta cudowna dziewczynka powiedziała nie, nie a też raz nie. Ładniej będę robiła w miejscach.... tak i się zaczęło. Pół godziny zarządzania a ich modelowania. Wyglądała prześlicznie jak prawdziwa królewna. A gdy wtedy pozostaje z księżniczkami dość szybko ponownie rozmyśliła się. Nie zaważając na ostatnie, że od początku kształtowania się do spektaklu minęło już mało dwie godziny. Niespodziewanie.... całkowicie zmieniła idee, a w jej mowie brzmiało to niemal nic tak "nieeee, ja tak nie chcęęęę, w niczym nie przypominam księżniczki, co znacznie jej sprzyjającą". Wymyśliła sobie nową fryzurę, ułożone włosy w części luźnego koka. Na wesele oczywiście jak napisałam wcześniej mamy już umiejętność w upinaniu jej włosów zatem tym zupełnie poszło nam wyjątkowo szybko. Jej matka z pewnej strony ja z różnej i w parę chwili były zdolne.

Spineczki do włosów dla dziewczynek