Czesanie wlosow film

Moja kuzynka bardzo pożąda zabawy włosami, można porami ją głaskać, czesać oraz je łączyć. Jest przy tymże tak zaangażowana, że chcąc żeby wszystko wyglądało perfekcyjnie potrafi jeden warkoczyk poprawiać kilkanaście razy, za jakimś razem wykonując na nie kokardki do włosów, lub wpina w nie zapinki. Bardzo lubi szkolne wykonania i zrobienie się do nich. Jej jedyna rola Królewny Żartownisi była dodatkowo zabawna i potrzebowała perfekcyjnej fryzury i sukni. Na starcie mama splotła jej kilka warkoczyków z wpiętymi w nie wstążkami. Następnie ta doskonała jedenastolatka powiedziała nie, nie i również raz nie. Ładniej będę wyglądała w zarządzanych włosach.... tak i się zaczęło. Pół godziny zarządzania a ich modelowania. Wyglądała przepięknie jak wielka królowa. A jako więc obcuje z rozpieszczonymi dziewczynkami dość szybko ponownie zmieniła zdanie. Nie żądając się spośród obecnym, że z początku tworzenia się do pracy minęło już mało dwie godziny. Niespodziewanie.... totalnie zmieniła pogląd, i w jej mowie brzmiało to mniej więcej tak "nieeee, nie podoba mi się, w niczym nie przypominam księżniczki, co znacznie jej niewolnicę". Wymyśliła sobie nową fryzurę, upięte włosy w postaci wypełnionego koka. Ponieważ tak jak napisałam powyżej jesteśmy obecnie poznanie w planowaniu jej włosów wtedy tym razem poszło nam bardzo sprawnie. Jej matka z samej strony ja z drugiej także w dwadzieścia chwili były skłonne.

Polecam spinki do włosów firmy bubu-sklep