Czesanie a wypadanie wlosow

Moja kuzynka bardzo lubi zabawy włosami, można porami ją głaskać, czesać dodatkowo je układać. Jest przy tymże naprawdę pochłonnięta, że chcąc aby całość wyglądało prześlicznie potrafi jeden warkoczyk poprawiać pięć razy, za wszystkim razem jedząc na nie kokardki do włosów, lub wpina w nie zapinki. Bardzo lubi szkolne sztuki i zrobienie się do nich. Jej niedawna kreacja Królowej Żartownisi stara i radosna i wymagała doskonałej fryzury i ubrania. Na wstępie mama zaplotła jej kilkanaście warkoczyków z wpiętymi w nie wstążkami. Wtedy ta piękna jedenastolatka powiedziała nie, nie a wciąż raz nie. Ładniej będę robiła w miejscach.... no i się zaczęło. Czterdzieści pięć minut podkręcania i ich tworzenia. Wyglądała cudnie jak istotna królowa. A kiedy zatem jest z arystokratkami dość prędko ponownie zmieniła zdanie. Nie oczekując się spośród obecnym, że z rozpoczęcia montowania się do spektaklu upłyneło już prawie dwie godziny. Niespodziewanie.... kompletnie zmieniła idee, zaś w jej mowie szło to trochę więcej tak "nieeee, ja tak nie chcęęęę, w jak nie przypominam królowej, co dużo jej dostarczającą". Zażądała sobie nową fryzurę, ułożone włosy w perspektyw wypełnionego koka. Bo oczywiście jak napisałam wcześniej posiadamy już praktyka w wykonywaniu jej włosów więc tymże całkowicie poszło nam szczególnie szybko. Jej matka z jednej strony ja z kolejnej natomiast w kilka minut były całe.

Polecam spinki do włosów firmy bubu-sklep