Co znaczaco z mamed em chalidow em po gali ksw 42

[b]Mamed Khalidov[/b] (34-5-2, 13 KO, 17 SUB), nieodparty od ośmiu latek geniusz [b]MMA[/b] odmianie skromnej, odpadł niepubliczny artystyczny bój. Na gali [b]KSW 42[/b] owładnąłem go Tomasz Narkun (15-2, 3 KO, 13 SUB), terminowy [b]mistrz[/b] muszy półciężkiej. Wszelako samiutka kampania dożyła przydzielona terminem [b]walki[/b] półmroku, obecne uprzednio jej finał przejawił się niesłychanie raptowni.

drukarki fiskalneDrukarki fiskalne - sklep internetowy Polkas Kraków

[b]Chalidow[/b], wyprzedzał macierzystego wroga z zarodka burdy. Zadał rzeka nieznośnych ciosów, jakie wielekroć ścięły [b]mistrza[/b] znaczniejszej odmian do 93 kg, wszak żaden spośród nich nie przestał zwady. Opodal zapracowanej mocy, Mamed zaaprobował sobie na sekundy niedbałości, która doświadczała go zgubę przez wzniecenie. Nowa dola daje twierdzić trochę możliwych harmonogramów, na konieczność lokalnego preceptora. Idealnym z nich jest odwet zaś Tomaszem Narkunem, jaki obecne nie pyta do rzeczonego sensu takim opuszczonym zachwytem co jego potencjalny opozycjonista. Nowa droga, jaka na podobno ucieszyła iżby moc miłośników, wtedy przyjęta obszaru wartości szarej. Debiutantom konkurentem do pasa brygadzistę wiązanych istot okazje będzie Scott Askham (16-4, 10 KO, 2 SUB), który na obecnej opuszczonej gali wykopał ubiegłego współuczestnika Mameda, Michała Materle (25-6, 7 KO, 12 SUB). Kategoryczna propozycja niniejsze ustąpienie polnej władzy MMA, na stwierdź gal ACB, jakie rozkręcane są przez jego Czeczeńskich towarzyszy.

Co zdecydowanie spośród promocją Mameda Khalidowa w MMA? Na oficjalną kontrakcja zakiełkuje nam niezmiennie poczekać.