Budowa modulowa aplikacji

PC Market firmy Insoft więc najbardziej elastyczny program, również dla młodszego sklepu kiedy oraz dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny istnieje w zasięgu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W skalę rozwoju firmy można uczyć ją o nowe moduły. PC Market jest miłym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest poprzez naszych konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimkolwiek etapie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ciż zatem wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najmniejsze ceny. Zawsze będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile jest Ci więcej wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program określi jaką część pieniędzy liczysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić dużo czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy skorzystasz z dopłacie kolektorów informacji. Samodzielnie i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla naszego składu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na naszym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najciekawszych jest program PC-Market.

Zbudowany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go szybko ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i zrozumiały w obsłudze, w intuicyjny rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest łatwy, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością otwartych na zbycie urządzeń fiskalnych, a też wszelkiego typu sprzętem, który można zauważyć w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.