Biuro rachunkowe wiktoria gorlice

Biuro rachunkowe jako podmiot gospodarczy świadczy usługi w obrębie rachunkowości, prowadzenia dokumentacji kadrowej i płacowej. Usługi te odbywa na myśl innych podmiotów ekonomicznych oraz organizacji, a więcej osób fizycznych. Podpisując umowę zleceniobiorca, czyli biuro rachunkowe, zobowiązuje się do uprawiania obowiązków połączonych z wykonywaniem prawa podatkowego, prawa pracy, a także praw połączonych z ubezpieczeniem społecznym.

http://erp.polkas.pl/sage-2-symfonia/

Optima Biuro Rachunkowe zostało opracowane, żeby uprościć pracę biur rachunkowych, wykonujących seryjnie innego rodzaju operacje. Moduł Optima jest odpowiednio związany z biurem rachunkowym, dlatego każde dane potrafią stanowić modyfikowane i synchronizowane na bieżąco. Gwarantuje to księgowemu rozpoczęcie pracy bez dodatkowego logowania się. W relacji od kwocie i sposobie firmy można zastosować różne moduły jakie zawiera program Optima Biuro Rachunkowe. A oczywiście np. moduł Księgi Podatkowe umożliwia bezpośrednią obsługę księgową firm. Pozwoli na rozliczenia z Urzędem Skarbowym, zgodnie z najróżniejszymi przepisami. Inny moduł Księga Handlowa zezwala na zachowanie ksiąg zgodnie z najnowocześniejsza ustawą o rachunkowości. Procesy księgowania są w sum zautomatyzowane. Moduł ten ewidencjonuje podatek Vat. Umożliwia także przesyłanie deklaracji w technologia elektroniczny. Kolejny element Środki Trwałe daje szansę biurom rachunkowym prowadzenia dla użytkownika ewidencji środków trwałych, a dodatkowo wartości prawnych i wewnętrznych. Pozwala jeszcze na rozplanowanie amortyzacji. Automatycznie księguje także odpisy amortyzacyjne, rejestruje historię środka trwałego. Moduł Kadry natomiast Płace nalicza i wydaje deklaracje podatkowe, wylicza składki ZUS. Umożliwia biurom rachunkowym prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej. Współpracuje z programem Płatnik. Koryguje listy płac i wysyła informacje do Urzędu Skarbowego. Wszystko to dzieje się zgodnie z najnowszymi przepisami, jakie są ciągle aktualizowane. Program Optima jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem przez biura rachunkowe i doradców podatkowych. Jest dostępny w grupy stacjonarnej i rodzaju usługowym dostępnym poprzez internet.